ДЕРИБАН КПІ / Згуровський/ ОЛЕНИЧ - нові персони

4 сентября 2019, 15:55
Оленич П. С. покриває дерибан земель Києва, зокрема, ректора КПІ Згуровського і відомого забудовника УКРбуду Микитася!

ДБР вже відкрило кримінальне провадження на ректора НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського за дерибан земель!

На землях КПІ, на яких передбачалось будівництво навчальних і спортивних корпусів, згідно затвердженого Генплану університету і чинного Генплану міста Києва, ректор почав будівництво звичайних комерційних житлових комплексів. Будують вже четвертий! ЖК загалом на сотні тисяч квадратних метрів. Це є пряме розкрадання студентів. 

Деталі тут:
ЖК “Campus” - масштабна афера, яку здійснюють професійні аферисти!

УКРБУД ПРОДОВЖУЄ ДЕРИБАНИТИ ЗЕМЛІ НТУУ «КПІ»!

ХТО ЗА ЦИМ ВСЕ Ж СТОЇТЬ? 

Покриває ректора у цьому свавіллі директор Департаменту земельних ресурсів м. Києва Оленич П. С.

Ще у 2018 році робоча група «земельної» комісії Київради прийняла рішення про ініціювання припинення права постійного користування землями під забудову житлом. По суті, це рішення припиняє забудову земель КПІ. 

Також, 16.05.2019 я звернувся повторно до Департаменту земельних ресурсів м. Києва, а саме, - персонально до Петра Оленича з вимогою припинити право постійного користування і таким чином припинити корупцію. Натомість, я отримав відписку, якою підтверджується факт покривання Оленичем П. С. дерибану земель КПІ, які здійснюють Згуровський і Микитась!

Звертаюсь до Кличка В. В. (Віталій Кличко) з вимогою втрутитись у ситуацію, провести службове розслідування, на час якого відсторонити Петра Оленича від займаної посади, та припинити комерційний дерибан земель Києва. Ці землі повинні передбачатися виключно для розвитку навчальної бази університету!