Медведчук купив елітну яхту з ліфтом і басейном за 180 мільйонів євро

22 августа 2015, 10:00
Екс-глава адміністрації президента Леоніда Кучми і кум президента РФ Володимира Путіна - Віктор Медведчук придбав розкішну яхту за 180 000 000 євро.

Як повідомляють профільні сайти, в серпені 2015 року на Лазурному березі Франції вперше на людях з явилась п ятипалубна красуня-яхта Royal Romance довжиною 92,5 метра. Це справді унікальне штучне витвір інженерного і дизайнерського мистецтва, яке було добудовано наприкінці минулого року на верфі Makkum голландських королівських верфей Feadship , - пише в своєму блозі Сергій Лещенко.

За його інформацією, в середині липня яхта вийшла з порту Амстердама. Мета - новинка повинна була потрапити до свого господаря до дня народження, який він святкує 7 серпня.

Для більшості співгромадян Медведчука що 180000 доларів, що 180000000 євро - цифри одного порядку. Однак просто повірте - це захмарна вартість. Це більше, ніж весь особовий авіатранспорт Ахметова, який складається з трьох літаків Аеробус А-319 і двох Фалькон , - підкреслив нардеп.

Лещенко також додав, що поява яхти таких габаритів, вартості та начинки - справжня подія в середовищі професіоналів. Причому це найновіша яхта такого класу в світі.

Медведчук отримав Royal Romance в липні 2015 року, вона будувалася близько чотирьох років. Судно справили на одній з трьох найдорожчих верфей у світі. Вартість одного погонного метра такої яхти від 2-2,5 мільйонів євро. Ніхто не назве вам точну цифру, але нова яхта Медведчука коштує близько 180 000 000 євро , - повідомив Лещенко з посиланням на одного з експертів.

Гордістю яхти Медведчука є розташований на головній палубі басейн 4 на 12 метрів, який у разі потреби може бути спустошений за три хвилини. Він закінчується водоспадом зі світлодіодним підсвічуванням. Як уточнює профільне видання SuperyachtTimes, це найбільший басейн, який коли-небудь робився на яхтах виробництва голландських королівських верфей Feadship.

Валова місткість яхти складає 2 900 тонн, вона включає просторі номери для 14 гостей і 22 членів екіпажу. Звичайно ж, є ліфт. Яхта оснащена ультрасучасної системою стабілізації, яка зменшує ефект крену під час руху і підвищує комфорт під час стоянки.

На яхті встановлено два дизельні двигуни 3000 кінських сил кожен, а водні резервуари вміщають 55000 200 літрів прісної води. Зовнішній дизайн яхти Медведчука - авторства бюро De Voogt Naval Architects з нідерландського міста Гаарлем, а компанія Сеймур Даймонд , яка відповідала за інтер єр, оформляла також яхту Абрамовича Eclipse.

Яхта Медведчука Royal Romance не здається в оренду, але профільні сайти, які з неприхованим захопленням описують це судно, тут же повідомляють, що майже таку ж, але трохи гірше, можна взяти в прокат за один мільйон доларів ... на тиждень!

Причому це не єдина яхта Медведчука!

До цього він плавав на судні під назвою Romance (без приставки Royal), інтер єр якого, на відміну від новинки, вже доступний в інтернеті. Судячи з цього відео, попередня яхта Медведчука нагадувала плаваюче Межигір я!

Навіть крани в санвузлах там опинилися однакові ! - Зазначив Лещенко.

Саме на старій яхті Romance влітку 2008 року відбувалися таємні переговори Юлії Тимошенко і Віктора Медведчука про створення широкої коаліції з Віктором Януковичем, прийняття нової Конституції і розподіл влади на 20 років вперед , - повідомляє Лещенко.

Ще одне питання: звідки у Медведчука такі кошти?

Ви ж не чули, щоб він придумав унікальне ноу-хау або хоча би володів якимось активом.

Все життя в політиці він розповідав, що живе на заощадження з 1990-их. Ну, з його способом життя їх могло вистачити на рік, на два, але не на двадцять років!

Моя версія була і залишається колишньою - гроші Медведчука сягають корінням в українську політику. Це його головний бізнес. За моєю інформацією, він був одним з комісіонерів угоди по продажу акцій Віталія Гайдука в Індустріальному союзі Донбасу російської державної корпорації Внєшекономбанку (головою наглядової ради в той час був Путін), за які було заплачено більше мільярда доларів, проте до продавця дійшла лише частина цієї суми. Я закликаю Олексія Навального докласти зусиль, щоб розібратися, не за гроші чи російських платників податків кум президента Путіна купив найсучаснішу на сьогодні яхту в світі. Хоч яхта Медведчука плаває під прапором Бермудських островів, сам він все ще залишається громадянином України. І мені цікаво, в належному Чи розмірі він заплатив податки на доходи, які дозволяють йому купувати яхти вартістю близько 200 мільйонів євро. Відповідний запит буде направлений мною в компетентні органи України , - зазначає Сергій Лещенко.