Спасибко відмовився писати заяву про звільнення на прохання Кличка

24 сентября 2019, 09:04
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко заявив, що не писатиме заяву про звільнення на прохання мера Києва Віталія Кличка.

Про це Спасибко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, маю прокоментувати заяву голови КМДА Віталія Кличка щодо мого можливого звільнення. По-перше, заяву про звільнення писати не планував, не писав і в цих обставинах писати не буду», — написав він. 

За словами заступника голови КМДА, минулого тижня Кличко звернувся до нього з проханням написати заяву про звільнення «без пояснень чи нарікань на його роботу».

«Як доросла досвідчена людина я не питав подробиць, але попросив час на роздуми і можливість знайти нову роботу та перевестись чи працевлаштуватись в іншому місці. І буквально ранком понеділка я про своє звільнення, як про вирішене вже питання, дізнаюсь з трансляції брифінга керівника одночасно з усіма провідними ЗМІ країни. Я відверто шокований», — заявив Спасибко.

Читайте также: Кличко просят объяснить, почему киевляне платят за коммуналку и Е-билеты через частного посредника
Чиновник зазначив, що зі ЗМІ йому стало відомо, що причиною його можливого звільнення стало неподолання ним гострих питань, пов’язаних з генпланом міста.

«З березня 2019 року відповідальним за підготовку генерального плану до ухвалення є заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп і цю інформацію можна відслідкувати за протоколами доручень. Тобто за цією логікою звільнити необхідно іншого заступника. А я не хочу бути людиною, на яку покладають відповідальність за провали, які я не здійснював», — написав він.

Чиновник додав, що в результаті отримали розпорядження, з якого видно, що контролювати департамент містобудування та архітектури і департамент земельних ресурсів буде інший заступник.

«Можливий перерозподіл сфер впливу і був основною метою всіх цих дій», — підсумував Спасибко.