Встановлення автоматів для поповнення E-Ticket обійдеться у 18 тис грн. за монтаж одного

22 сентября 2019, 22:01
КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КМДА 15 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «МКМ Сервіс Лтд» монтаж автоматів поповнення ресурсу засобів оплати проїзду за 10,80 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 26 грудня 2019 року мають змонтувати 600 автоматів поповнення ресурсу засобів оплати проїзду. Послуга обійдеться у 18 тис грн. за один автомат будь-якого виду.

Замовник надсилатиме виконавцю заявку щодо автомата, виконавець за чотири робочі дні робитиме техогляд об’єкта і передпроектне рішення, яке погоджуватиме замовник. Потім виконавець виконуватиме підготовчі роботи за десять робочих днів після погодження та транспортування і монтаж автомату за один робочий день після передачі того в монтаж.

Отже, монтаж одного автомата може тривати 15 робочих днів, не рахуючи необмеженого часу на погодження замовником передпроектного рішення і передачу автомату в монтаж.

Зараз на деяких станціях уже кілька днів стоять автомати Київ Смарт Сіті в упакуванні.

Ціна нинішньої угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 10,92 млн грн.

Єдиним конкурентом було харківське ТОВ «Моніс Глобал Сервіс» В’ячеслава Пальчика та Євгенія Кондратенка, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Раніше цією фірмою володіли Володимир Дубок і ТОВ «Сікінвест груп» Катерини Брезовнік та Санді Брезовнік. Санді Брезовнік є почесним консулом України у м. Крань (Словенія).

Створена в 2009 році вишгородська «МКМ Сервіс Лтд» належить директору Вартану Сарояну та Олені Хоролець із Києва. За даними системи «YouControl», раніше співзасновниками фірми також були Олександр Головатенко і Лариса Барамикова.

Вартан Сароян володіє ТОВ «Смарт Телеком» разом із компанією «Брайт Ера Трейдінг Лімітед» (Кіпр) засновника та екс-голови правління ПрАТ «Київстар» Ігоря Литовченка.

Разом із Вартаном Сарояном прописана засновниця ТОВ «СМ Телеком» Олена Сароян.

Усього з 2011 року переможець отримав державних підрядів на 24,66 млн грн.

Довідково:

Нагадаємо, у листопаді 2018 року «ГІОЦ» замовив ПрАТ «Промзв’язок» виготовлення цих 600 автоматів із крайнім строком поставки до середини 2019 року за 100,67 млн грн., при цьому із них усіх лише 90 штук дозволяли розраховуватися платіжними картками. За даними «Є-Дата», на сьогодні «ГІОЦ» виплатив «Промзв’язку» близько половини суми – 55,89 млн грн., у тому числі повністю за ті 90 штук з оплатою платіжними картками.

Цієї весни «ГІОЦ» оголосив тендер очікуваною вартістю 310,00 млн грн. на виготовлення 1 380 автоматів, з яких 290 штук – з оплатою платіжними картками (лот щодо 200 із них відмінено), і тендер очікуваною вартістю 10,00 млн грн. на виготовлення 50 терміналів.