Юрій Назаров заплатить власному працівнику з бюджету міста 2 мільйони за супровід тендерів і софту

26 апреля 2018, 21:51
КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ») КМДА 2 квітня за результатами тендерів замовило ТОВ «КНП Компані» управлінських послуг до кінця року на 2,09 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

За 1,20 млн грн. замовили послуги організаційно-консультаційної підтримки і нагляду за виконанням проектів в галузі інформаційних технологій по 132 тис грн. на місяць. В офісі «ГІОЦ» чи дистанційно надаватимуть такі послуги:

  • моніторинг тендерів, у яких може брати участь «ГІОЦ»;
  • підготовка документів тендерних пропозицій «ГІОЦ»;
  • супровід закупівель, у яких бере участь «ГІОЦ»;
  • аналіз порталу «DoZorro» щодо діяльності «ГІОЦ» у якості учасника чи замовника;
  • підготовка відповідей «ГІОЦ» на відгуки на «DoZorro» про організовані ним тендери;
  • супровід виконання «ГІОЦ» робіт за договорами до повного розрахунку;
  • аналіз закупівель чи проектів, що передбачають роботу з інформаційно-телекомунікаційними системами (автоматизованими базами даних);
  • звітування на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів «Є-Дата».

Орієнтовно «ГІОЦ» планує взяти участь у щонайменше 200 закупівлях. Виконавець забезпечить постійну присутність в офісі «ГІОЦ» в робочий час принаймні двох своїх співробітників. Один повинен мати повну вищу освіту в галузі права, а інший – пройти навчання з питань публічних закупівель. За потреби у певних випадках за вказівкою «ГІОЦ» послуги надаватимуть цілодобово без вихідних.

Ще 897 тис грн. піде на послуги інформаційно-технологічної підтримки комплексної інформаційно-аналітичної системи «Управління фінансово-господарською діяльністю в м. Києві» по 204 грн. за людино-годину та 83 тис грн. на місяць.

Сума угод на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,10 млн грн.

Єдиним конкурентом було київське ТОВ «Куниця С.В.К.» Олексія Севериненка та власника нині ліквідованого ТОВ «Сфера В.К.» Артема Куниці зі статутним капіталом 900 грн., причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Столична фірма «КНП Компані» зі статутним капіталом 3 тис грн., яка спеціалізується на  комп’ютерному програмуванні, створена у грудні 2017 року.  Засновником і директором є Олексій Марковський. У серпні 2017 року він подавав декларацію за 2016 рік як заступник начальника відділу «ГІОЦ», а раніше, у березні 2017 року – декларацію після звільнення з не вказаної посади, але в обох була зазначена заробітна плата за основним місцем роботи від Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Комунальний «ГІОЦ» від заснування «Прозорро» взяв участь у 200 закупівлях. Із них за процедурою відкритих торгів проводились лише 22, з яких 15 були відмінені через нестачу учасників, а решта сім завершились його перемогою. Серед них найбільша – у лютому від КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» на супровід згаданої системи «Управління фінансово-господарською діяльністю в м.Києві» за 775 тис грн. Суперниками тоді були нинішній переможець «КНП Компані» та ТОВ «Інтелект-Сервіс».