Закріпитись на землі МВС Вавришу допомогли фіктивні реєстратори, яких на камеру закривав Зеленський

31 октября 2019, 11:32
В грудні 2018 року ТОВ Фірма «Резон» оформила на себе неіснуючий майновий комплекс на території, що належить Національній академії внутрішніх справ.

Про це йдеться в розслідуванні Анастасії Усенко та Максима Опанасенка для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

В 2017 році ТОВ Фірма «Резон» та НАВС уклали угоду про будівництво житла для військовослужбовців на території землі, що належала Академії. Мова йшла про ЖК «O2 Residence», де забудовник пообіцяв виділити НАВС 4,8 тис кв, нежитлову нерухомість та побудувати навчальний комплекс. Загалом, під забудову потрапляла територія майже в 30 га, на 6 га з них заплановано звести 12 житлових будинків.

В 2018 року заявило, що має на ділянці Академії майновий комплекс з готовністю на 35%. Хоча жодних будівель, крім нерухомості Академії, на той момент на згаданій території не було.

В грудні минулого року неіснуючий майновий комплекс на фірму «Резон», яка підконтрольна оточенню забудовника Андрія Вавриша, оформила реєстратор Віолета Рибалко. Вона вже мала досвід співпраці з Вавришем, коли в 2017 року склади швейної фабрики в Борисполі на компанію з його орбіти. Зараз там будують житловий комплекс.

Рибалко на той час була співробітником реєстраційного підприємств КП «Путрівське», яке зареєстроване в будинку культури в селі Путрівка. Але фактично не існує. Служба безпеки вважає йог фіктивним, створеним для незаконної реєстрації, яке займалося рейдерством.

У липні для перевірки скарг про рейдерство за вказаною адресою КП «Путрівське» приїжджав Володимир Зеленський у компанії голови офісу Андрія Богдана. Тоді обидва вимагали закрити реєстраційні КП.

За словами Вавриша, менеджери прийняли рішення зареєструвати таким чином будівельні матеріали. Після того, як Вавриш про це дав інтерв’ю «Наші гроші з Денисмо Бігусом», на наступний день інформація про реєстрацію будматеріалів як недобудованого майнового комплексу зникла з реєстру.

Нагадаємо, до складу засновників ТОВ Фірма «Резон» входить Ольга Клецко, яка вже була залучена до будівництва ЖК «New York Concept House» забудовника Андрія Вавриша. ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еверест», яким керує Дмитро Овсій – юрист Андрія Вавриша.

Ще один засновник «Резона» – АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Ельбрус». Ним керує Кирило Скурський. Саме на нього оформлений мікроавтобус, який супроводжує автомобілі голови Офісу президента Андрія Богдана. На сторінці в Facebook Богдан вітав Скурського з весіллям.