Прикрили "Медвідчук ТБ" - де ж тепер піаритись "ультрапатріотам"?

5 февраля 2021, 09:37
Пригадуєте мій січневий пост про зв'язки ОПЗЖ із екс-свободівцями? Я розповідав про те, як колишній член ВО “Свобода” та екс-нардеп Юрій Левченко міцно прив'язався до ригівського телеканалу “Наш” - став справжнім завсідником, таким собі улюбленцем “нашистів”. Нарахував я щось не менше десятка ефірів за його участі. Причому в найзручніший для глядачів час. Пан Левченко навіть сам вихвалявся цими ефірами на своїй сторінці у ФБ.

Треба віддати належне Юрію Левченку, після моїх дописів він поставив “Наш” на паузу. Але...

Але розцвіла любов екс-свободівця з телеканалом “zik”. Пан Юрій з'являвся в ефірі цього медведчуківського медіа щопонеділка — дисципліновано, як справжній солдат інформаційного фронту. Був навіть 1 лютого — за день до “випилювання” з інформаційного простору України цього проросійського пропагандистського медіа.

Сайт телеканалу “zik” забанили в обід 3 лютого, тому простежити виступи п. Левченка на ньому може вже і не вдасться. Проте є скріни!!! І Є ютуб...

Заходьте, дивіться Юрія Левченка, поки глобальні медійні платформи не викинули рашистські медіа зі своїх майданчиків.

Що цікаво, Левченко ніяк не відреагував на заборону медведчуківських пропагандистських телеканалів. Хоча зазвичай п. Юрій вельми активно коментує політичні події, тим більше такого масштабу.

Проігнорувала закриття проросійських телеканалів і партія екс-свободівців “Народовладдя”. Хоча що їм сказати? Учора ти був ефірі, а сьогодні як патріоту треба підтримати заборону? Чи не підтримати? Щось я заплутався... Нехай сам п. Левченко відповість.

Де ж тепер піаритися ультрапатріотам?

Кому цікаво, тут трохи більше про тему:

Патріотичні антизабудовники на проросійських ТВ?

Екс-свободівці на службі ОПЗЖ