Підлеглі Кличка дали 800 тисяч на сайт пошуку роботи за проектом депутата Київради

15 мая 2019, 21:56
КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ») КМДА 26 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Академія навичок» розробку сайту для пошуку роботи в Києві за 799 тис грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч створять портал «Megajob», де розміщуватимуть відкриті машиночитані дані про вакансії у міських державних установах та на підприємствах комунальної і приватної власності. Сайт дозволить шукати одноразову, тимчасову та постійну роботу в Києві, матиме фільтр за районами та опцію бартеру професійних послуг «праце-година». З усієї вартості підряду на аналітичне дослідження існуючих сервісів і розробку технічного завдання відведено 99 тис грн., на дизайн і прототипування – 225 тис грн., на верстку, програмування і тестування – 375 тис грн., на дослідну експлуатацію – 100 тис грн.

Фірма забезпечить технічний супровід протягом трьох місяців після надання послуг, причому після спливу цього строку з нею можуть підписати окремий документ про технічну підтримку, а також гарантує працездатність порталу протягом п’яти років.

Ціна угоди принаймні вдвічі менша від очікуваної вартості закупівлі у 1,86 млн грн.

На сайті бюджету участі є громадський проект «Megajob» вартістю 1,86 млн грн. Лідером проекту є помічниця депутата Київради В’ячеслава Бродського Юлія Печуляк, яку в ЗМІ називають сестрою колишнього директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Віталія Печуляка, а співавторами проекту – Андрій Чередніченко, Анастасія Сєніна, Тетяна Боровенська та депутат Київради Олександр Бродський.

У тендері брало участь вісім фірм. ТОВ «Абрис-Ком» із найнижчою ціною в 400 тис грн. відхилили через відсутність документів про матеріально-технічну базу та забезпечення тендерної пропозиції, на яку не було накладено електронний цифровий підпис. Трохи дешевше ПП Науково-виробнича фірма «Нові технології – ГІС» відхилили за нестачу листа-роз’яснення, що ПП не надає потрібну для ТОВ і ТДВ довідку про згоду загальних зборів на укладення угоди директором, а трохи дешевше ТОВ «Горізонт ОПБ» – за відсутність забезпечення тендерної пропозиції, на яку теж не було накладено ЕЦП.

Дорожчими конкурентами переможця на активних торгах були ТОВ «Спецбайт»ТОВ «Айкюжн ІТ»ТОВ «Вінтаж ВЕБ» і ФОП Драєнко Валентин Васильович.

Засновниками столичної «Академії навичок» зі статутним капіталом 1 тис грн. є Дмитро Бондаренко, Антон Барановський і Віталій Зубков, а директором – Ярослав Костецький.

За даними «YouControl», раніше партнерами Бондаренка були Марія Богуслав, Станіслав Куценко, Олександр Бачман і Наталія Дишлюк. Остання керує записаною на той же номер телефону +380989752242 ГО «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Україна-ХХІ».