Прокуратура не здатна відсторонити чиновника-фігуранта трьох справ Віктора Андрєєва

18 декабря 2019, 21:29
Перший заступник голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, якого обвинувачують у заволодінні комунальною нерухомістю на суму понад 35 млн гривень, "забув" задекларувати фінансові зобов’язання перед банком на суму понад 8 мільйонів гривень.

"У нього була заборгованість перед банком і за рішенням суду ці кошти стягувалися з нього примусово. Проте, посадовець, незважаючи на те, що є суб’єктом декларування, вирішив не відображати в декларації свої фінансові зобов’язання, і з 2015 по 2018 рік відомості про свій борг не зазначав".

Прокуратура традиційно не називає ім'я підозрюваного, йдеться про Віктора Андрєєва. 10 грудня йому повідомили про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України. Вирішується питання про відсторонення його від виконання службових обов’язків.

За даними МВС, у 2015 році цей чиновник фігурував у справі про хабар у 73,5 тисячі гривень.

А в 2017 році, за даними прокуратури, він став фігурантом справи про шахрайське заволодіння об’єктами комунальної власності столиці на понад 35 мільйонів гривень (цей обвинувальний акт перебуває наразі у Шевченківському районному суді міста Києва).

Андрєєву інкримінують кримінальні правопорушення за шістьма статтями Кримінального кодексу. Прокуратура ще в 2017 році клопотала про відсторонення Андрєєва, але він оскаржив це рішення.