30 квітня 2021 року був звільнений обвинувачений у вбивстві Шеремета – Андрій Антоненко

3 мая 2021, 11:52
Якого колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка наказав затримати та відправити до слідчого ізолятора разом з Яною Дугарь та Юлією Кузьменко 12 грудня 2019 року.

Щоправда, Рябошапка, який разом зі своїм першим заступником Віталієм Каськом особисто керував цим розслідуванням, нині запевняє, що прокуратура не має відношення до розслідування кримінальних проваджень. А ще один екс-заступник Рябошапки, сумновідомий любитель Ситника Віктор Чумак, який продовжував строк досудового розслідування відносно Антоненка, Дугарь і Кузьменко, недавно дав інтерв’ю, запевнивши, що він не винуватий у фальсифікації справи, оскільки підписав постанову, не читаючи матеріалів:

https://naspravdi.today/uk/2021/03/29/viktor-chumak-iavka-z-povynnoiu/

Втім, незалежно від того, чи причетні Антоненко, Дугарь і Кузьменко до вбивства Шеремета (прокуратура так і не спромоглась надати переконливих доказів їх вини), за ґратами вони побували, може, і незаконно, але справедливо. Бо якби їхні брати по розуму, які зараз деруть горло на їх захист, зрозуміли б у вересні 2019 року катастрофічні наслідки «реформи» прокуратури й свого часу вийшли б протестувати проти призначення Рябошапки генпрокурором, то Антоненко не відбув би в СІЗО понад 500 днів.