ОП може звільнити призначену в листопаді 2020 Айну Тимчук з посади голови Харьківської ОДА

15 марта, 16:09
В Раді активно обговорюють нову регіональну кризу Що відбулось?  Усі депутати на офіційні скриньки отримали листа від харківських підприємців. Це заклик до депутатів та Президента. Його переслали і мені.

Справа в тому, що губернаторка Харьківщини вже встигла вирішити питання про призначеня свого чоловіка Андрія Тимчука, шляхом переведення з ХОДА, на посаду начальника Слобожанського Міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

Звісно, її чоловік, перебуваючи на державних посадах, продовжує контролювати пасажирські перевезення на Дніпропетровщині. 

Саме тому, перше що він зробив на новій посаді, - спробував вигнати з маршрутів місцеві компаніі, зосередившись з початку на найбільшому в регіоні автоперевізнику компаніі «Укравтотранс Плюс».

За його дорученням, інспектора підконтрольного йому Харківського відділу Уктрансбезпеки, кожного дня протягом майже двох місяців, проводять щоденні перевірки автоперевізника. 

Перевізники, які допомагали силовикам під час війни, не стали чекати своєї черги, та не бажаючи носити хабарі, об’явили війну прийшлим Тимчукам.

На місцевому рівні великий переполох. Є можливість перекриття трас національного значення. Тихо зачистити ринок у Айни та Андрія Тимчуків не вийшло. Справа дійшла до ОП і активно обговорюється в кулуарах. 

Є навіть ініціативна група, яка має намір створити ТСК щодо корупції в ХОДА. Однак це сильно б’є по планам ОП на виборах міського голови. Тому, за моєю інформацією, питання Тимчуків будуть вирішувати в ОП найближчим часом по-тихому.